URBAN STORE XƏBƏRLƏR VIDEO FOTO GRAFFITI
FORUM POSTER MP3 WALLPAPER GRAFFITI FONT
AZBBOYS OXU ZALI KİNO MOBIL SOFT
RSS LOL GAME OVER FREE E-MAIL CONTACTS

Banners | Sponsoring | Azbboys FILE Hosting | Make START page | Favorites   

Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Mr_WOLF, monkee  
AZBBOYS HIP HOP FORUM » HIP HOP » BREAKDANCE » Breyk dansa ilk gelisiniz (Breyk Dansa basladiqiniz gunler haqda)
Breyk dansa ilk gelisiniz
b_boy_turxanДата: Воскресенье, 15.02.2009, 21:34 | Сообщение # 1
Новичок
Статус: Offline
Isteyirem ki burda biz breyk dansa basladiqimiz ilk gunler haqda danisaq .Melumdurki ilk mesqlerde hersey cetin gelir insana..bu haqda sohbet etsek mence qiraqdan gelen yeni istifadecide heves yaranar ve neyise bilib goturer.baslayin yazin mende oz ehvalatimi yazacam. smile

Gencede yasayiram breyk dans menim en sevimli pesemdi

b_boy_turxanДата: Понедельник, 16.02.2009, 12:30 | Сообщение # 2
Новичок
Breyk dansa-maraqim Televiziyada X-dans musabiqesinin baslamasi ile yarandi.Breyk Dansdaki hereketler mene cox cetin gelirdi baxmaqin heveskari idim,ama dusunmezdim ki mende breaker olaram.O zamanlarim breyk dans haqda hecne bilmirdim sadece reqslerin gorurdum.hec bir melumatim yox idi.Bir gunlerim yadima gelir cox heveslenmisdim isteyirdim mende gedem breyk dansa,televiziyada breykerlerin cixisini gordum olar reqs etdi ve reqsden sora biraz danisdilar,ve bir yerde dediler ki breyk dans qorxuludu zede almaq her an mumkundu...bu sozden sora mende qorxu yarandi ve bir neche ay breyk dansa getmek haqda dusunmedim...ve bir gun breyk dansla mesqul olan bir dostla rastlasdim ,normal oyanyirdi..o mene qorxmamaqimi ve breyk dansa getmeyimi meslehet gordu.men heveslendim ve breyk dansa getdim.yadima gelir ilk mesqde neler edirdim hevesimden.o qeder mesq edirdim ki,axiri mesqde bir dos dediki ozunu bele cox yorma biggrin men hemin gun kimi hecvax xosbext olduqum gun yadima gelmir.breyk dansa gelene kimi bir cox idmanla mesqul olmusam,ama men ozumu bu pesede tapdim.usaqliqdan reqse meyilli olmusam ve indi en sevdiyim pese ile mesqulam.hecvaxt hevesden dusmemisem,birce seyi anladim ki chetin hecne yoxdur eger onu urekden istedinse edeceksen...

b_boy_turxanДата: Понедельник, 16.02.2009, 12:34 | Сообщение # 3
Новичок
bezen olurki bir hereketin uzerinde bir neche hefte isleyirsen...ve bedenin o hereketi goture bilmir.hevesden dusmek lazim deyil.eger sen o hereketi heqqiqeten orgenmek ve elemek isteyirsense hevesden dusme calis inanki gecde olsa o hereketi bacaracan dostum biggrin

MobiusДата: Суббота, 21.02.2009, 18:58 | Сообщение # 4
Новичок
Slm BBoylar. Adim Orxandi. Men 1 ildir ki breakla mesgul oluram. Ilk defe 2008 ci ilde dekabr ayinda baslamisam. muellimim The Best BBoy Hacizade Tariel olub. O hal hazirda esgerlikdedi. Biz hal hazirda hezi aslanov metrosunun yaxinliginda mesg eliyirik. Tariele salamlar. Menim bu reqs novune cox maragim var. artiq 1 ilden coxdur ki bu reqsle mesqulam. ilk defe battle ye cixanda 2-ci yere cixmisdim. 2-ci defe battle ye cixanda yene 2-ci yere cixmisdim. Urban session 9 da da istirak etmisem. Orada 1-ci battleden uduzdum. reqibimiz cox guclu idi. Birnin adi Xezer, digeri Ejder idi. Battle 2-2 ye idi. Bir cox televiziya verilisinde istirak etmisik. Tarielin sayesinde. o bize qardas kimidi. Onu cox istiyirik. Bizim qrupun adi JUMP CREW dir. bu kamandanin 7 uzvu var. Dima, Murad,Men,Ferid,Resad,Zefer, Ve Vusal. Tariel esgerlikde oldugu ucun bizi Knopka hazirlasdirir. Break DAnce 4ever...........
Прикрепления: 5112635.jpg (264.8 Kb)

B_sTyLe_GirLДата: Среда, 15.07.2009, 11:47 | Сообщение # 5
Чего то не Хватвет
yadimda yarim il agladim her bayram ki mama meni break meshklerine qoysun. axir ki zibil mentalitetlerine bir zorla qiz ve reak sozunu sigishtirdilar! artiq breakde 3ilim tamam olub. yadimdadir ki 2 defe ad gunumu zalda kecirmishem. sade meshk gunu kimi. bir ara meshklerden uzaq dushdum. universitete hazirlashirdim, meshklere vaxt qalmirdi. ama artiq bu problem hell olundu. men univere qebul oldum. butun yayi meshk etmek planlarim var. univerde dersler bashlayandada meshkmimi bakida davam etdirecem.

Б-гел из Гянджи))

B_sTyLe_GirLДата: Среда, 15.07.2009, 11:48 | Сообщение # 6
Чего то не Хватвет
Mobius, ejderin niki jukodu? eger odusa respektli bboydu. heqqeten !

Б-гел из Гянджи))

B_sTyLe_GirLДата: Четверг, 16.07.2009, 16:19 | Сообщение # 7
Чего то не Хватвет
ele bil sayt silent hill-di! niye burda hec kes yoxdu???

Б-гел из Гянджи))

AZBBOYS HIP HOP FORUM » HIP HOP » BREAKDANCE » Breyk dansa ilk gelisiniz (Breyk Dansa basladiqiniz gunler haqda)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

;

URBAN VISION | URBAN STORE | URBAN MAGAZINE | AZBBOYS | VAGANZA WEAR

Bütüm şəkillər.

Əlavə et.

Blog - Son 10 Xəbər FORUM SON Mövzular Dostlar COMMENTS

Action.by
URBAN Magazine
Parkour In Baku
Dastreetz.az
HIPHOP.name

Add ur SITE

© Copyright AZBBOYS 2000-2008 •  AZBBOYSVersion 8 [2008-2009] • Made in Azerbaijan • site by MAKHOR