URBAN STORE XƏBƏRLƏR VIDEO FOTO GRAFFITI
FORUM POSTER MP3 WALLPAPER GRAFFITI FONT
AZBBOYS OXU ZALI KİNO MOBIL SOFT
RSS LOL GAME OVER FREE E-MAIL CONTACTS

Banners | Sponsoring | Azbboys FILE Hosting | Make START page | Favorites   

Приветствую Вас Гость | RSS

 [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]



 
 
 

Модератор форума: MAKHOR  
AZBBOYS HIP HOP FORUM » HIP HOP » URBAN SESSION » URBAN SESSION 6 MOST WANTED (MEGATON) (Next Stage)
URBAN SESSION 6 MOST WANTED (MEGATON)
MAKHORДата: Четверг, 17.05.2007, 11:28 | Сообщение # 1
administrator
Группа: Администраторы
Сообщений: 2143
Репутация: 9
Статус: Offline

vsem privet Xo4u predstavit vam noviy URBAN SESSION 6 MOST WANTED... vse qotovtes o4en skoro daje morgnut ne uspeyete biggrin

uzun sozun qisasi do etogo xoteli zdelat 4to to ponovee no po4emuta nashi b-boy-i ne prinyali etogo.. da i BATTLE SHOW ME YOUR POWER pokazal 4to nashi b-boy-i poka na eto ne qotovi.... ranshe xotelos zdelat po sisteme poxojey na 7 2 smoke... no shay peredumal.. BAttle skoree vsego budet 3x3... takaya je sistema kak i na URBAN SESSION 5... sudey na etot raz bez ogovorok budet 3 4eloveka... poka to4no imena ne opredeleni.... za u4astie s b-boy-ev budem sobirat po 1-ili 2man.. tak shto indiden sobirayte money...

URBAN SESSION 6 MOST WANTED (MEGATON) 30 Sentyabr... mesto 54-ya shkola na4inaetsa v 14-00... komu nujni bileti obrashyaytes syuda... tongue da i eshe KOMNADI indiden uje mojete zapisivatsa..
bileti stoyat dlya parney 3 AZN dlya devushek 1 AZN... dlya b-boy-ev za u4astie 2 AZN
primer..

"mi xotyim u4astvovat imya komanda FUNKADELIC MONSTARS CREW sostav 1.Besheniy pyes 2.QAtir Memmed 3. Elovset..."
dumayu vsem yasno kak i 4to ando delat ne vpervoy tongue

RESPECT 2 ALL DA AZBBOYS biggrin

Прикрепления: 71266763.jpg (111.5 Kb)



You can take my life, but you can't take hiphop away from me
 
Funky_MonkeeДата: Понедельник, 24.09.2007, 18:04 | Сообщение # 151
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
И бирде мен деирем Мен хечкимин хетрине деймек истемирдим! йене деирем мен сохбети рексден ачмышдым ! Мен ДЖошгунуда Макхорунда ОСБ хетрини чох истейирем бу сохбетден сонра егер онлар менден уз чондерексе мен кин сахламрым !!!! Гагалар Аллах Джанывузу саг елесин !ех джамаат .......



Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee
 
Funky_MonkeeДата: Среда, 26.09.2007, 01:21 | Сообщение # 152
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Total_F)
Zalda olanda hamidan 1-ci qacib mene salam verir...bes men vicdan ezabi niye cekmeliyem ki?...mene uduzan oglan gelib mene rahat salam verir men de dedim halaldi da uduzmagi ozune zapadlo bilmir (Monkeyden ve Robotdan ferqli olaraq)...

Бах Бурда варам ай Брат! мен сене гулден артыг соз демедим ай Брат!Мен удузмагы хеч вахт озуме падло билмемишем ве билмейежем! егер мен хемин адама хормет елемирсен мен она хеч вахт Брат демерем !! Мен Бакы да ки любой ББой хормет елейирем !!!
Quote (Total_F)
Strelkaya style deyen...ve baby freeze-den utanan Monkey axi nece kimise uda biler...? BILIRSEN MEN SENE NIYE LEZZET ELEMEDIM??? Battle CONFLICT-de Fizuli ile Men sen ve Cavidi ancaq Sinxronun $otuna ve doro$kanin $otuna udduq...bilirsen bu ne demekdi? SENIN ELEDIYIN GUYA KI CETIN VE AGIR HEREKETLERIN HEC BIR HEQIQI DEYERI YOXDU! Bunun acigini ise bizden cixma ve daha yax$i me$q ele....!!!

Мен хазыр олдугум учун сени баттла чагырдым !! Гага бу сохбет бизим икимизе аиддир !! просто сен мене Хе йохса йох джавабыны вермелидин !! бурда баттла адам чагырмагын беле проблем оладжагыны билсейдим.... !! гага мен сенин пис ойнасан мен сени хеч вахт баттла чагырмаздым значит сенде несе вар !бу сохбети дейим баглайаг сенинле меним арамда олан мене просто сенин джавабын леззет елемеди мени таныйан билирки мен нервный инсанам !! просто сенин о джавабын мене леззет елемеди бах бу джаваб
Quote (Total_F)
Day bu sohbete yene de ba$lasaz...FORUMDA ba$lasaz...Ultra-Qehbesiz!!! OSB ve Monkey bundan sonra size NO RESPECT...!

Гага мен сенинле бир шей башламадым хеч фикримде йох иди !!! Сене де мен ден Но Респект она ки сени бир дене баттла чагырмаг сохбетини бу бойда узаддын !!Сен годуйун кими мен хеле соуш зад соймурем Гага меним озуме бу не приятныдыр биз реггасыг !!
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) Quote (Total_F) Cox maraqlidir...bu qeder vaxti hec uz-uze bele goru$memi$ik...ancaq online....indi ise URBAN SESSION 6-ni menim $otuma ozun ucun $ou-ya cevirmek isteyirsen... инди фикирлеш ай Макхор !!!! Ким ай брат бу сохбети башлады!!

pomoymu sen oz sohbetinle OSBnin sohbetini qarishdirisan... ve joshguna ozun cavab vermeli idin... OSBnin bashda JUK olmaqla joshguna vicdan ezabi cekmeyi vinnynin onun atasinin kim oldugu bilmemeyi ve bashga sheyler ise ele bele yoldan kecen OZ FIKIRLERdiir?? bashdan ayaga PANYATKASINIZ....


Гага хеле мен озум вердим постары оху !! ве орада техгирлик хечне олмады !!!
и джамаат биз истемерки бизим баттлда беле шей олсун !
http://youtube.com/watch?v=-z_ekf-tO3w
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) Ве ахрыджы мен брада озуму терифлемедим хеч фикримде йох иди !!! амма безилери озуну терифлеир !!! ай мен беле ай мени !! еххх...

nese senden bashga burda hech kes ozunu terifleyen gormedim.. kimse kimise terifleyer ancaq ozun ozunuuuuuuuuuuuuu........


озуму терифледийим посту гостер !!!
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) Ай братлар ай сизе гурбан ОЛум Бу Брейкде Регабет олмалыдыр амма сизи бу регебти техкир сайырсыз не билим ееееееее.......

vot imenno toka vot po4emuta men burda bunu gormurem en azindan monkee ve OSB-nin burda shuven qoparib yazdiqlarini nezere alsaq...


Бириджиси ай Брат Шувенлийи Гехбе салар !!икинджиси Гага егер адамы баттла чагырмаг шувенлик дирсе онда мен сизи баша душмурем !!!
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) все мен бу гунден кечирем Джошгунун стилине !!! дейесен онун стили хамсындан йахшыдыр !!!

bunu tehqir kimi qebul eleme cunki her tehqirin qabaginda ozum yazacam ki bu tehqirdi ki yoxsa siz tehqirnen tenqidi ayira bilmirsiniz... SENIN stilin var idi ki? helem hansisa stuile de deyishirsen? imenno burda ozunde dedin ki Joshgunun stiline... ve ozun ozunu neprav cixartdin


гага меним стилим де вар херекетлеримде !!! blahblah
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) мне даже стыдно делать прстую стрелку и беби фриз !!! ну это делаеш и за это ты всегда побеждаещь и не знаю как это у тебя получается!! может возмеш меня в ученики !!! Если ты такой класный танцор и все тебя понимают давай иди тогда В редбул Бс 1!!!!

a ved strelka i baby frez eto korni breakinga... a 4to tebe delat ne stidno? flares? 4erepashku? ili neponyatniy vint i fishki gde net nikakoy krasoti??? (tenqid)da i mojet bit v odin den on budet u4astvovat ne RED BULL BC 1 a vi so storoni budete smotret potomu shto v svoe vremya vmesto togo shtobi normalno trenirovatsa bashdamisizni kiminse daliyca dansihmaga...


Гага далджа данышан Гехбедир мен билиремки биз горушеджейик бу гачылмазды !! хере оз созуне отвечатдыр !! мен билиремки Биз Джошгунла горушеджек идик ! Амма сенин нейе горе сохбете гирдийиве мен баша душмедим !! сен фикир вердинсе мен хеч кимиин комейине баис деилем ОСБ сохбети онун озуне аиддир! сохбет менле джошгун арасында гедир !!!
Quote (MAKHOR)
men size qehbe demedim men sizin qehbelik elediyiniz dedim onun kimi de dedim ki bunun bir zarafat olmagini isteyerdim amma nese gorurem ki bu zarafatdan oyana kecib....

Гага бу созлери сене адресавать елесе идилер сене леззет елеййерди ?
просто мен истеирем бу сохбет бурада багланыб галсын гыра чыхмасын баша будшурсен ай Джошгун сабасы гун шехерде бир биримизи горуб гырмайаг а просто саламлашаг !
ДЖОШГУН просто мен демек истеирем что что мен слишком нервный инсанам Джошгун сен мени УС4 гормушдун меним недже нервный олмагым горурдун мени нервлендирем бир неферин херекти олду !! а то мен хеч вахт сени реванш баттла чагырмайаджаг идим !! Бойнума алырам мен УС4 хазыр деилдим чунки мен хесте идим мен краваттан дуруб ора гелмишдим !!! она горе мен озуму орада гостере билмедим !!! УС5 мен геледжек идим просто менле чыхаджаг адамлар мени атды бах орада мен озуму есл регсими гостереджек идим !!!!

Мен йене де деирем мен бурада хеч кимнен конфликте гирмек истемирем !!! мене бу лазым деил !! Мен Джошгуна Бойук хорметим вар ! ве о инсан меним гозумден душмейиб ве душмейеджек !! мен задний вермирем !!Макхор сене де Джошгуна да меним Хорметим вар! Егер сизинде мене хеч олмаса бираз Хорметиниз варса бу сохбети баглыйаг хаиш едирем !!! гел ай джаамат еле едеки ! Бу хоремт итмесин !! И Джошгун Техгир еджек создериме горе сенден узур истейирем егер онлар варса бу меним учун западло деил! Мен задний вермирем !!! инди гага сенден бир инсанк ими сорушурам сен менимле баттла чыхырсан гысса ве конкрет Хе йохса йох ! Джавабыны гоздеирем ай Брат !
МЕН ЙЕНЕ ДЕИРЕМ МЕН ЗАДНИЙ ВЕРМИРЕМ ХЕЧ КИМДЕНДЕ ГОРХМУРАМ !! МЕН ПРОСТО ИСТЕИРМЕКИ ХЕР ШЕЙ ЕВВЕЛКИ КИМИ ОЛСУН !!!




Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee


Сообщение отредактировал monkee - Среда, 26.09.2007, 01:40
 
Funky_MonkeeДата: Среда, 26.09.2007, 01:52 | Сообщение # 153
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
И MAKHOR, ТЫ ВАШЕ О КАКОМ БАТТЛЕ ГОВОРИШ ? ПРО УС4 !? ПРО НЕГО ЗДЕСЬ Я ВАШЕ СОХБЕТ ЕЛЕМИРЕМ !
Quote (MAKHOR)
Quote (monkee) лучшые в Баку чем Это Сархан И Аслан !!! и все вот они танцоры !!!! они знают что такой танец а не как некторые !!!

nu esli ti verish im togda poydi sprosi kto viiqral battle a ne zapolnyayte forum vsyakoy erundoy...


ОЛАНА ОЛАН КЕЧЕН КЕЧИБ !!!




Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee
 
MAKHORДата: Среда, 26.09.2007, 12:20 | Сообщение # 154
administrator
Группа: Администраторы
Сообщений: 2143
Репутация: 9
Статус: Offline
monkee, men dediyimi dedim vsyo day bu sohbetin umumiyyetle yaranmaginin yeri yox idi... prosto evvelden gerek deyrdn kimi cagirisan . cunki mene uje demishdikler ki sen jonu cagirirsan men ki sene demdim jonu cagirirsan ya yox prosto sorushdum kimdi? uzun sozun qisasi biz dunen OSb ushaqlariynanda gorushduk dansihdiq ve ortaya cixdiki prosto bir balaca qramatik sehvlerde gore her iki terefden anlashilmazliq olub... ve OSB ile menim aramda sohbet buradada bitdi... jonunda hemcinin... bir de men bu meselye qayitmaq istemirem TO4KA...
o ki qaldi senin meselene yenede men hech neye qayitmiram... OSB yede dediyim kimi sohbet URBAN SESSION-da kiminse yersiz yere qalib gelmesinden gedirse bu birinci mene toxunur... ona gore de men bu sohbete qarishdim.. menim ne senden ne joshgundan ne de osb den alacagim yoxdur... bu sohbet bitdi i vse birde qayitmayin bu sohbete...

Добавлено (2007-09-26, 12:20 Pm)
---------------------------------------------
da i xvatit na neponyatnom ruskoyazi4no azerbaydjaskom pisat nixrena ne ponimayu



You can take my life, but you can't take hiphop away from me
 
DJ_MAGICДата: Среда, 26.09.2007, 17:20 | Сообщение # 155
Перец давай
Группа: Модераторы
Сообщений: 244
Репутация: 2
Статус: Offline
MAKHOR, ela sevindim yeri var biggrin

666
 
DJ_MAGICДата: Среда, 26.09.2007, 17:32 | Сообщение # 156
Перец давай
Группа: Модераторы
Сообщений: 244
Репутация: 2
Статус: Offline
B-boy, hiiiiiii necedir vezyet mesq edirsiz usaqlar biggrin

666
 
DJ_MAGICДата: Среда, 26.09.2007, 17:34 | Сообщение # 157
Перец давай
Группа: Модераторы
Сообщений: 244
Репутация: 2
Статус: Offline
monkee, heeeeeeee necesen barat vezyet hazirlasisan?hec meni sorusan yoxdu ay barat bele sey olar biggrin cool yeni mix gozleyin menden happy

666
 
DJ_MAGICДата: Среда, 26.09.2007, 17:42 | Сообщение # 158
Перец давай
Группа: Модераторы
Сообщений: 244
Репутация: 2
Статус: Offline
Maxorka, salam ay barat hardasan sesin gelmir biggrin

666
 
DJ_MAGICДата: Среда, 26.09.2007, 17:49 | Сообщение # 159
Перец давай
Группа: Модераторы
Сообщений: 244
Репутация: 2
Статус: Offline
MAKHOR, maxor evde tapil seni tapa bilmirem biggrin

666
 
MAKHORДата: Среда, 26.09.2007, 17:57 | Сообщение # 160
administrator
Группа: Администраторы
Сообщений: 2143
Репутация: 9
Статус: Offline
DJ_MAGIC, ha nu men eve gec gelirem biggrin


You can take my life, but you can't take hiphop away from me
 
Funky_MonkeeДата: Четверг, 27.09.2007, 01:40 | Сообщение # 161
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
MAKHOR, Проблем йохду сохбет багланыр !гуман едирем ки Джошгунда мени баша душур! Мен истеиремки Хер шей Недже иди еввел еле де олсун Сохбетин догурданда йери йох иди ! Джошгун гага гуман едирем хер шей гуртарды МИР ?
DJ_MAGICАй Брат сене гурбан олум ! Бираз вахтымыз йох иди ве бир аз башымыз гарышмышдыр ))




Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee
 
Total_FДата: Четверг, 27.09.2007, 08:50 | Сообщение # 162
Что-то есть
Группа: Пользователи
Сообщений: 69
Репутация: 0
Статус: Offline
MONKEY mene BRAT demeyinin ve yalanci mir elemeyinin hec yeri yoxdu...men axirinci defe deyecem...IKIUZLU adamlarla menim i$im yoxdu!!! angry

O ki qaldi seninle battle-a...

1. ci defe senden soru$dum ay balam o duzdu ki menimle battle elemek isteyirsen...sen ne eledin? Sohbeti ele firlatdin ki...bu gun artiq o sohbeti obratno firlatmagin yeri yoxdur...gerek men senden soru$an kimi mene cavab vereydin!!!

Menim nece reqs elediyim senin xo$una gelmir ve gelmiyecek de....evvel yazdiqlarini diqqetle oxu...indi yalandan deme ki guya mende nese var...guya sen bele yax$i niyyetli u$aqsan...uzr istemeyi ozune zapadlo bilmirsen....yax$i eleyirsen...ama ele ka$a qari$dirmisan ki orda uje senin uzr istemeyinin yeri yoxdu...!!!

Ona gore de men sene YOX deyirem!!! Bunu nece ba$a du$mek isteyirsen ele de ba$a du$!!! Menim de oz menliyim var!!!

Evvel dediyim kimi SIZINLE salam-milek qurtardi!

Bundan sonra mene ne desen ve ne elesen...YERI YOXDUR!!!


R u in 4 sum real stuff?
 
Funky_MonkeeДата: Четверг, 27.09.2007, 14:13 | Сообщение # 163
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Total_F)
MONKEY mene BRAT demeyinin ve yalanci mir elemeyinin hec yeri yoxdu...men axirinci defe deyecem...IKIUZLU adamlarla menim i$im yoxdu!!!

Ала меним Икиуздуму харда гормурсен гулага ас ала мен сохбети ачмаг истемирем !Амма сохбети сен башладын йаддныда сахла бу создерле !!!
Quote
Quote (Total_F) Cox maraqlidir...bu qeder vaxti hec uz-uze bele goru$memi$ik...ancaq online....indi ise URBAN SESSION 6-ni menim $otuma ozun ucun $ou-ya cevirmek isteyirsen...

инди мене джаваб вер мен сене бу созу десейдин сен хеч бир реаксия елемиджекдин ? angry
Quote (Total_F)
Bundan sonra mene ne desen ve ne elesen...YERI YOXDUR!!!

Буну сенини демейе ваше ихтиярын йохдур короче Цыц!! angry сен кимсен ки мене бу созлери деирсен !!!!
Quote (Total_F)
Menim nece reqs elediyim senin xo$una gelmir ve gelmiyecek de....evvel yazdiqlarini diqqetle oxu...indi yalandan deme ki guya mende nese var...guya sen bele yax$i niyyetli u$aqsan...uzr istemeyi ozune zapadlo bilmirsen....yax$i eleyirsen...ama ele ka$a qari$dirmisan ki orda uje senin uzr istemeyinin yeri yoxdu...!!!

Сене мен фуфло деирсен :?????*? angry angry angry angry Биринджиси сени адам сайыб сенден узр истемишем !!!Икиджиси сенин салам миллекин мене хеч лазым да деил !!! учунджиси о кашаны сен гарышдымырсан !!!! она горе ЦЫЦ.
дордунджусу Бу создери йадда сахла сен сохбети похладун !! Сен мен йаздыгын бу созлерле !!
Quote
ndi ise URBAN SESSION 6-ni menim $otuma ozun ucun $ou-ya cevirmek isteyirsen...

Quote (Total_F)
Ona gore de men sene YOX deyirem!!! Bunu nece ba$a du$mek isteyirsen ele de ba$a du$!!! Menim de oz menliyim var!!!

Але менлик менде вар ! Менимлийими ола ола сенден узр истеирем !!!!!
КОРОЧЕ БУДА МЕНИМ СЕНЕ СОНУНДЖУ СОЗУМ !!!!
Quote
Evvel dediyim kimi SIZINLE salam-milek qurtardi!

Bundan sonra mene ne desen ve ne elesen...YERI YOXDUR!!!


Сохбет багланды !!!! Сохбети ачанда озу билир кимдимр !!




Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee
 
Funky_MonkeeДата: Четверг, 27.09.2007, 14:19 | Сообщение # 164
ОГО-ГО
Группа: Модераторы
Сообщений: 1626
Репутация: 7
Статус: Offline
сенин батла елемек хеч меним веджиме деил ай БРАТ!!!! таныйан таныйр ким недже ббойдур !!!



Я живу прошлым но Иду ВПЕРЕД, Я не думаю о будущем потому что я живу Ради этого дня! Funky Monkee
 
MAKHORДата: Четверг, 27.09.2007, 14:52 | Сообщение # 165
administrator
Группа: Администраторы
Сообщений: 2143
Репутация: 9
Статус: Offline
monkee, Total_F, birde bu sohbete kim qayitsa pryamoy ban.. vse sohbet baglandi qayitsanizda vne foruma ureyiniz istyen qeder qayidin....


You can take my life, but you can't take hiphop away from me
 
AZBBOYS HIP HOP FORUM » HIP HOP » URBAN SESSION » URBAN SESSION 6 MOST WANTED (MEGATON) (Next Stage)
Поиск:
 

 

;

URBAN VISION | URBAN STORE | URBAN MAGAZINE | AZBBOYS | VAGANZA WEAR

  Bütüm şəkillər.

Əlavə et.


 

Blog - Son 10 Xəbər FORUM SON Mövzular Dostlar COMMENTS

 


 

   
Action.by
URBAN Magazine
Parkour In Baku
Dastreetz.az
HIPHOP.name
   
   
   
   
   
   
 

Add ur SITE



 


 
 
 © Copyright AZBBOYS 2000-2008 •  AZBBOYSVersion 8 [2008-2009] • Made in Azerbaijan • site by MAKHOR

Powered By HİP-HOP Power & Хостинг от uCoz